TRANSFER HİZMETİMİZ

Sümela Turizm Olarak; dünyanın farklı noktalarından Trabzon’a ulaşan ya da Trabzon’un herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Trabzon Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

SİSTEM NASIL İŞLEMEKTEDİR
Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra Sümela Tur, transfer sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Firmamız, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.
TRABZON HAVALİMANI TRANSFER ÜCRETLERİ
Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Trabzon havaalanı transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Trabzon Havalimanı Transferi için;
A: Gazipaşa Mh. Yavuzselim Bulvarı Tanjant Yolu Üzeri 40/A Ortahisar / TRABZON
T: +90 462 321 08 03 T: +90 462 323 30 40 C: +90 532 170 9154 • E: info@sumelatur.com    Canlı Destek
    1
    Merhaba