Showing all 9 results

 • 120.00

  Borçka Karagöl Turu

  Karadeniz sahil  yolundan denizin masmavi berraklığıyla yeşilin bin bir tonu arasında süzülerek sırasıyla Rize’nin Çayeli, Pazar, Ardeşen ve Fındıklı; Artvin’in Arhavi ve Hopa ilçelerini takip ederek Cankurtaran geçidine çıkıyoruz.

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Devamını oku
 • 50.00

  Hıdırnebi Çal Sera Gölü

  Trabzon ili Akçaabat ilçesine 30 km uzaklıkta bulunan Çal köy Mağarası Türkiye’nin en büyük mağarası olmasının yanında milyonlarca yıllık sarkıt ve dikitleri, su ve şelalesi ile önemli bir turizm bölgesidir. Mağara 1 km. uzunluğunda olup, mağara içerisindeki 550 metrelik bölüm yürüyüş parkuru olarak düzenlenmiş ve aydınlatılması yapılmıştır.

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Devamını oku
 • 450.00

  Kars Turu

  TUR PROGRAMI
  1.GÜN Değerli  misafirlerimiz, turumuza Trabzon’dan 23:00’de başlıyoruz ve gece yolculuğunun ardından , Sabah saat 08:00‘de Kars’a varıyoruz.
  2.GÜN Çıldır Gölü-Boğatepe Köyü- Kars Şehir Merkezi
  İsteğe bağlı sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız, Çıldır

 • 60.00

  Sümela Karaca Torul Zigana Hamsiköy

  Altın dere vadisi boyunca panoramik seyahatimize devam edip Sümela Manastırının bulunduğu Karadağ’a varıyoruz. Öncelikle seyir terasından hatıra resimlerimizi çekilip araç parkında aracımızdan ayrılıyoruz. Yaklaşık 15 dk patika yoldan yürüyerek Sümela Manastırı’na ulaşıyoruz.

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Devamını oku
 • 50.00

  Trabzon Şehir Turu

  Atatürk Köşkünü ziyaretle başlıyoruz. Köşk ve muhteşem bahçesini ziyaret ediyor ardından Ayasofya Camii / Müzesine hareket ediyoruz. Yol üzerinde Trabzon Kalesini, Gülbahar Hatun Camii ve Türbesini, Zağnos Vadisi ve Tarihi Zağnos Paşa Köprüsünü ve Ortahisar Mahallesini panoramik olarak görüyor ve Ayasofya’ya varıyoruz.

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Devamını oku
 • 40.00

  Zigana Kayak Turu

  Sabah saat 10:00 da Acentemizin önünden hareket ederek Gümüşhane istikametinde yol boyunca Zigana Dağına doğru ilerliyoruz. Yaklaşık 45dk Süren yolculuğumuzun ardından kayak merkezine ulaşmış oluyoruz. Akşam saat 16:00 da Dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Devamını oku
 • 50.00

  Uzungöl Turu

  Doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp , suyun duruluğu ile huzura kavuşmak , mutluluk , eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep  bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir tur için her gün 10:00 te ofisimizin önünden hareket ediyoruz.

  5 üzerinden 4.00 oy aldı
  Devamını oku
 • 70.00

  Ayder Turu

  Doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp , suyun duruluğu ile huzura kavuşmak , mutluluk , eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep  bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir tur için her gün 09:00 te ofisimizin önünden hareket ediyoruz.

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Devamını oku
 • 60.00

  Sümela Turu

  Altındere vadisi boyunca panoramik seyahatimize devam edip Sümela Manastırının bulunduğu Karadağa varıyoruz.Öncelikle seyir terasından hatıra resimlerimizi çekilip araç parkında aracımızdan ayrılıyoruz.

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Devamını oku

Günübirlik Turlar

Site İçi Tur Araması Yapın!
1
×
Merhaba