• zigana-kayak-1

Zigana Kayak Turu

(1 müşteri incelemesi)

50.00

Gümüş kayak tesisine doğru yolculuğumuza başlıyoruz.  Zigana geçidinden geçtikten sonra kış aylarında tamamen beyaz örtüyle kaplanan  Zigana dağında siz misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızı kayak yaparak geçirebilirsiniz. Çocuklu aileler çocuklarına kızak kiralayabilirler. Dileyen misafirlerimiz beyazlara karşı çaylarını ya da kahvelerini yudumlayabilirler. Fotoğraf meraklıları muhteşem kareler alabilir.

Stok kodu: ZGNKYTR Kategoriler: Etiketler: ,

Misafirlerimizi karşıladıktan sonra Gümüş kayak tesisine doğru yolculuğumuza başlıyoruz.  Zigana geçidinden geçtikten sonra kış aylarında tamamen beyaz örtüyle kaplanan  Zigana dağında siz misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızı kayak yaparak geçirebilirsiniz. Çocuklu aileler çocuklarına kızak kiralayabilirler. Dileyen misafirlerimiz beyazlara karşı çaylarını ya da kahvelerini yudumlayabilirler. Fotoğraf meraklıları muhteşem kareler alabilir. Yaklaşık 5 saatlik zamanın dolmasının ardından meşhur Hamsiköy sütlacını yemek üzere yolculuğumuza devam edeceğiz. Sütlaçlarımızı afiyetle yedikten sonra Trabzon’a dönüş yoluna geçiyoruz. Trabzon’a tahmini varış saatimiz 16:00 olacaktır.

Eğlence Spor Aktivite Bir Arada

Facebook: sumelatur

İnstagram : sumelatur

 

Not: Kayak tesisinde restoran, kafeterya ve kayak&kızak takımları kiralayabileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Tesis dışarıdan yiyecek ve içecek kabul etmemektedir. Tesis içinde mangal, ateş ve semaver yapmak yasaktır.

Önemli Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı: Bu turumuzda kahvaltı molası bulunmamaktadır.
Akşam yemeği: Zigana Gümüşkayak tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Ek bilgi

Konum

Tarih

, , ,

Zigana Kayak Turu için 1 inceleme

  1. sumelatur

    sumelatur

    Çocuklu aileler çocuklarına kızak kiralayabilirler. Dileyen misafirlerimiz beyazlara karşı çaylarını ya da kahvelerini yudumlayabilirler. Fotoğraf meraklıları muhteşem kareler alabilir.

İnceleme yap

Search Tour

Find your dream tour today!
Rating

Price range 0.00 - 0.00

Canlı Destek
1
Merhaba